Navigace: Cestování » Průvodce » Tunisko » Gammarth

Gammarth

Krásná příroda a klid

Turistické letovisko Gammarth se nachází severním směrem od hlavního města Tunisu. Gammarth je pěkné, malé městečko, ideální pro prohlídky nejrůznějších památek.

Pláže a hotely Gammarthu

Gammarth obklopují krásné pláže s délkou 9 kilometrů, pokryté jemným bílým pískem a omývané azurově modrým mořem. V moři uvidíte bohatou podmořskou říši jak rostlin, tak i živočichů.

Za posledních několik let se pobřeží pomalu ale jistě pokrylo moderními hotely, které se snaží uspokojit navštěvníky v mnoha směrech. Místní hotely můžeme rozdělit do dvou skupin. V první skupině jsou hotely, které se leží daleko od pláže, ale jako alternativu nabízejí bazén. Tyto hotely leží na jihovýchodě města. V severovýchodní části se nacházejí ony větší hotely u pláží.

Krásná příroda a eukalyptové háje

V Gammarthu narazíte na krásnou přírodu, která se vyznačuje velkou zelenou plochou, především eukalyptovými háji jež vám zpříjemní zdejší procházky.

Letovisko nabízí především klid, ale i zde můžete večer vyrazit za tancem. Zdejší hotely pro své klienty pořádají zábavné večery a hudbu.

Vyrazit z Gammarthu můžete do 20 km vzdáleného Tunisu nebo do malebné vesničky Sidi Bou Said. Nedaleko se nachází Kartágo, kde uvidíte antickou historii.

Na okraji letoviska se nachází nejstarší golfové hřiště na území Tuniska.

Kam dál?

- prohlédněte si zájezdy do Gammarthu
- vydejte se na dovolenou se slevou do Gammarthu

Diskuze

téma: Evropa,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Evropa,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: O cestování,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Lázně,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Lázně,
poslední příspěvek: 1. ledna
hotel: INDURUWA BEACH
od: 27.7. 2013
strava: All Inclusive
do: 8.8. 2013
délka pobytu: 13 dní
hotel: IL BARATTINO
od: 20.7. 2013
strava: Bez stravy
do: 27.7. 2013
délka pobytu: 8 dní