Navigace: Cestování » Průvodce » Tunisko » Borj Cedria

Borj Cedria

Toto poměrně malé letovisko nalezneme v severní části Tuniska, konkrétně zhruba 30 kilometrů a hlavního města celé země Tunisu. Borj Cedria je ideálním místem pro všechny, kteří hledají krásnou dovolenou, ať už aktivně či pasivně strávenou. Jestliže patříte mezi milovníky různých procházek a výletů, tak toto letovisko skýtá nekonečné možnosti, jelikož příroda v jeho okolí je velmi zajímavá a vy můžete uspořádat krásné dobrodružné vycházky mezi zdejšími kopci. Samotná pláž v letovisku Borj Cedria je otočená směrem na sever. Moře je poměrně teplé i z toho důvodu, že zdejší břehy jsou omývány mořem, které tvoří v podstatě jeden velký záliv. Co set týká samotného povrchu pláže, tak ty jsou z drtivé většiny písečného charakteru. Pokud se budete nacházet v blízkosti zdejších hotelů, tak vám bude nabídnut veškerý komfort související s pobytem na těchto plážích. Jednak budou pláže nádherně čisté a druhak si také budete moci samozřejmě zadarmo půjčit lehátka a potažmo také slunečníky.

Máme-li mluvit o ubytování v tomto letovisku, tak to je zajišťováno třemi hotely, které zde byly vystavěny. Tím nejznámějším a nejnavštěvovanějším z nich se stal Caribbean World. Tento čtyřhvězdičkový hotel vám poskytne veškerý komfort, který budete pro vaši dovolenou potřebovat.

Co se týká míst, která stojí za to navštívit, tak velmi příjemnou skutečností se stalo zejména to, že Borj Cedria se nachází nedaleko hlavního města Tunis, což s sebou přináší řadu výhod. Do Tunisu se můžete vypravit vlakem cesta by vám neměla zabrat více než hodinu. Jinak umístění samotné destinace skýtá také velmi příjemnou možnost návštěvy opravdu krásného a starobylého Kartága. Velmi často turisté zajíždějí do města Hammamet, které se nachází zhruba ve vzdálenosti padesáti kilometrů od Borj Cedrie. Pokud patříte mezi příznivce té pravé aktivní dovolené, tak si jistě nenechejte ujít krásný bazénový ráj okolo již zmiňovaného hotelu Carribean World. Zahrát si můžete plážový volejbal, pro který zde byla vybudována krásná hřiště. Jinak si také můžete dát několik setů v tenisu, stolním tenisu anebo si zahrát minigolf. Pro ty, kteří mají raději adrenalinovou zábavu, doporučujeme zapůjčení čtyřkolek, na kterých můžete podnikat krásné výlety po kopcích. Zajímavá, ale poněkud adrenalinová, je také jízda na vodních lyžích. Pokud chcete raději pasivně odpočívat, tak proč si nezajít třeba na masáže anebo do páry?

Kam dál?

- prohlédněte si zájezdy do Borj Cedria
- vydejte se na dovolenou se slevou do Borj Cedria

Diskuze

téma: Evropa,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Evropa,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: O cestování,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Lázně,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Lázně,
poslední příspěvek: 1. ledna
hotel: CARIBBEAN WORLD BORJ CEDRIA - LETO 2013
strava: All Inclusive
od: 23.8. 2013
délka pobytu: 12 dní
do: 3.9. 2013
hotel: CARIBBEAN WORLD BORJ CEDRIA - LETO 2013
strava: All Inclusive
od: 7.6. 2013
délka pobytu: 12 dní
do: 18.6. 2013